Kandar poľovnícky vreckový nôž motív kôň +klip 23cm/10cm
Vreckový zatvárací nôž Kandar zberateľský s gravírovanou 10cm nerezovou čepeľou s motívom kone, kombinovanou rukoväťou drevo/ gravírovaný kov, poistkou na zadnej časti noža a očkom na prevlečenie šnúrky. Na zadnej časti má klip na zavesenie na opasok. Celková dĺžka noža je 23cm.
Vreckový zatvárací nôž zberateľský s gravírovanou 10cm nerezovou čepeľou s motívom príroda, kombinovanou rukoväťou drevo/ gravírovaný kov a poistkou na zadnej časti noža. Na zadnej časti má klip na zavesenie na opasok. Celková dĺžka noža je 23cm.
| Kategória: | Ostatné nože |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Materiál čepele: | Z.373551 |
| Dĺžka celková: | 23 cm |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
| Klip: | S klipom |
| Motív: | Kôň |
| Materiál rukoväte: | Drevená |
| Typ noža: | Zatvárací nôž, Vreckový nôž s klipom |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1




