Nôž motýlik dúha +klip 22/10cm
Nôž skladací, motýľ s nerezovou čepeľou, plnofarebný-dúha. Na rukoväti je klip a kolík pre zaistenie v otvorenom aj zatvorenom stave. Dĺžka noža 22/10cm.
Nôž skladací, motýľ s nerezovou čepeľou, plnofarebný-dúha. Na rukoväti je klip a kolík pre zaistenie v otvorenom aj zatvorenom stave. Dĺžka noža 22/10cm.
| Kategória: | Motýle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Materiál čepele: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka celková: | 22 cm |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
| Klip: | S klipom |
| Materiál rukoväte: | Kovová |
| Typ noža: | Zatvárací nôž, Motýlik |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1




