Kandar nôž motýlik lebka 23/10,5cm
Nôž skladací, motýľ s nerezovou čepeľou, plnofarebný- červená lebka. Na rukoväti je kolík pre zaistenie v otvorenom aj zatvorenom stave. Kvalitné prevedenie nitované bez skrutiek. Dĺžka noža 23/10,5cm
Nôž skladací, motýľ s nerezovou čepeľou, plnofarebný- červená lebka. Na rukoväti je kolík pre zaistenie v otvorenom aj zatvorenom stave. Kvalitné prevedenie nitované bez skrutiek. Dĺžka noža 23/10,5cm
| Kategória: | Motýle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.175 kg |
| Materiál čepele: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka celková: | 23 cm |
| Dĺžka čepele: | 11 cm |
| Motív: | Lebka |
| Materiál rukoväte: | Kovová |
| Typ noža: | Motýlik |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1




