Bojový obranný nôž karambit CS dúha +puzdro 19/9cm
Bojový obranný nôž karambit CS s dúhovou, zahnutou čepeľou, zakončenú kovovým očkom. Anatomický tvarovaná rukoväť z tvrdeného plastu. Plastové puzdro je opatrené paracord lankom na zavesenie. Dĺžka noža 19/9cm.
Bojový obranný nôž karambit CS s dúhovou, zahnutou čepeľou, zakončenú kovovým očkom. Anatomický tvarovaná rukoväť z tvrdeného plastu. Plastové puzdro je opatrené paracord lankom na zavesenie. Dĺžka noža 19/9cm.
| Kategória: | Karambity |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.115 kg |
| Materiál čepele: | Nerezová oceľ 440 |
| Dĺžka celková: | 19 cm |
| Dĺžka čepele: | 9 cm |
| Farba: | Dúhová |
| Puzdro: | Plastové |
| Materiál rukoväte: | Plastová |
| Typ noža: | S pevnou čepeľou, Karambit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1




